Mutfakta neye ihtiyacınız olursa, Yılmaz Gıda ile Tüm Trakya’da…

Hakkımızda

1984 yılından beri Türkiye’nin seçkin markalarıyla, Trakya bölgesinde yüzlerce firmanın ve binlerce kişinin her türlü gıda ihtiyacını karşılıyoruz. Keşan’da 500 metrekarelik merkezimizde, başta Keşan, İpsala, Enez, Malkara, Gelibolu gibi ilçeler ve Edirne, Çanakkale, Tekirdağ gibi şehirler olmak üzere, tüm Trakya’ya hizmet veriyoruz.

Güçlü tedarikçi portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek 1000’den fazla ürünü depolarımızda hazır bulunduruyoruz.

Konusunda uzman ekibimiz ile müşterilerimize haftanın 6 günü kesintisiz hizmet veriyor, her tür dilek ve isteğinizi hemen yerine getiriyor, şikayetlerinizi anında çözüyoruz.

Kimlere hizmet veriyoruz?

Trakya’nın en büyük fabrikalarının mutfak tedarikçilerinden biri olarak, düğün salonları, cafeler, fast food zincirleri, büfeler, restaurantlar, hotel ve moteller, okul kantinleri, yemekhaneler başta olmak üzere 200’e yakın firmanın çözüm ortağıyız.

Aynı zamanda Trakya’nın büyük ilçelerinde kurulan hafta pazarlarında da müşterilerimize toptan fiyatına perakende satış yapıyoruz.

NEDEN YILMAZ GIDA ?

%100 KALİTELİ ÜRÜN

Yılmaz Gıda olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünler sunuyoruz.

Doğru ürünleri sunabilmek için, gerektiğinde markalarımızın üretim aşamalarını yerinde inceliyor, ürünlerin sağlık kurallarına, ilgili yasalara uyumluluğunu inceliyoruz.

GÜVENİLİR MARKALAR

Ne yediğini bilmek her tüketicinin hakkı! Bizler sattığımız tüm ürünlerin arkasında durabileceğimiz bir tedarikçi portföyüne sahibiz.

Türkiye’nin köklü, lider ve güvenilir markalarının ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

İhtiyacın ne zaman ortaya çıkacağı her zaman belli olmayabilir.

Taleplerinizin, siparişlerinizin bize ulaşmasıyla birlikte ekibimiz dağıtım programını hızlı bir şekilde planlar.

Siparişlerinizin kısa sürede tarafınıza ulaşmasını sağlar. 

EŞSİZ LEZZET

Ürünlerimizin sadece dış görüntüleri değil, tatları da paha biçilmez.

Sizlere damak tadınıza uygun lezzetler, benzersiz tatlar sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.